Neden Uzm. Dr. Aşkın Nasırcılar?

IMG_3835

Fizik Tedavi, Rehabilitasyon ve Rejeneratif Tıp Uzmanı Dr. Aşkın Nasırcılar’ı tercih etmeniz için birçok sebep var…

15 YILI AŞAN DENEYİM VE GÜÇLÜ BİR KARİYER

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Aşkın Nasırcılar, ardından Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı’nda eğitimini tamamlamıştır.

Çeşitli hastanelerde görev alarak binlerce hastanın hayatına pozitif dokunuşlarda bulunan Nasırcılar, çok sayıda uluslararası çalışmalar ve çeviriler yaparak Türkiye’de alanında gerçekleştirilen çalışmalara önemli katkılar sağlamıştır. 15 yılı aşan meslek yaşamında yaptığı çalışmalar ve uygulamalarla, tedavi yöntemlerini her geçen sene bir adım daha ileri götüren ve hastalarının gündelik yaşamına dönmelerini sağlayan Nasırcılar, çalışmalarına kendine ait özel kliniğinde devam etmektedir.

‘SEÇENEKLERİNİZ VAR’ DEDİ

Kliniğine gelen her hastasına özel olarak planladığı tedavi programını hayata geçiren Aşkın Nasırcılar, hastalarına fiziksel tedavi uygularken, psikolojik açıdan da destek olmaya özen göstermektedir. Yaklaşık 20 yıl önce ‘İltihaplı Romatizma’ hastalığını yaşamaya başlayan Nasırcılar, şu anda hastalarına uyguladığı yöntemleri uzun yıllardır kendisine de uygulamış ve başarılı sonuçlarını deneyimlemiştir.

Dolayısıyla başarılı doktor, yaşadıkları sağlık problemleri nedeniyle, ameliyat ve uygulamalara karşı korku ve endişe duyan hastaların neler hissettiğini çok iyi anlamakta ve iyileşme yolunda umutları azalan hastalarına ‘Seçenekleriniz Var’ diyerek onlara bu zorlu yolculukta ışık olmaya devam etmektedir.

TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN FARKLI HİKAYELER

Birçok mesleki derneğe aktif üyeliği bulunan ve Türkiye’de en fazla klinik tecrübeye sahip hekimlerin başında gelen Uzm. Dr. Aşkın Nasırcılar, hastalarının hikayelerini can kulağıyla dinliyor ve aynı zamanda bu önemli süreçte hastalarına sağlam da bir yol arkadaşlığı ediyor.

Nasırcılar, Türkiye’nin hemen her yerinden, çeşitli yaşlarda, farklı cinsiyet ve kültürlerden kliniğine çare aramaya gelen hastalarının sağlık problemlerini özellikle ‘rejeneratif tıp’ yöntemi ile ortadan kaldırıyor.

Tecrübelerinden ve yaşadığı sağlık problemlerinden yola çıkarak, “Sağlığın kıymetini en iyi bilen hekimlerden biriyim” diyen Nasırcılar, tanışmak isteyen herkesi kliniğine bekliyor…